Filmy 4K w serwisie Polsat Box Go

Wyświetlacz 4K to taki, który ma co najmniej 8 milionów aktywnych pikseli. W przypadku telewizorów rozdzielczość ta została znormalizowana do 3840 na 2160. Kino cyfrowe 4K (rozdzielczość w kinach 4K) jest nieco wyższa i wynosi 4096 na 2160. Choć jeszcze do niedawna takie odbiorniki telewizyjny nie miały zastosowania, ze względu na niewielką liczbę filmowych hitów w jakości 4K, to dziś sytuacja uległa radykalniej zmianie.

4K w PolsatBoxGo – filmy w najlepszej jakości

Dużą porcję filmów dostosowanych do tej rozdzielczości oferuje nowy serwis PolsatBoGo. To między innymi takie hitowe pozycje jak “Ślicznotki” z Jennifer Lopez, “Bodyguard zawodowiec” z Ryanem Reynoldsem i Samuelem L. Jacksonem, a także niezwykle uroczy i familijny “Paddington 2” oraz wyjątkowo zabawna animacja “Jaskiniowiec” czy wręcz ukochany zwłaszcza przez młodych widzów “Baranek Shaun. Wszystkie dostępne są w rozdzielczości 4K, a format ten oferuje nam ogromne możliwości.

Najbardziej oczywistą filmów z natywną rozdzielczością 4K jest to, że ich obrazy mają więcej szczegółów i ostrości. Ich liczba pikseli 3840×2160 jest czterokrotnie większa niż rozdzielczość zdjęć Full HD, do której większość z nas jest przyzwyczajona. Każdy włos na głowach ludzi, każdy liść na każdym drzewie, każde źdźbło trawy na boisku piłkarskim, każda gwiazda na niebie – każdy ten element jest widoczny na ekranie w wyjątkowy sposób. Mniejszy rozmiar i większa gęstość pikseli na ekranie sprawiają, że prawie niemożliwe jest zobaczenie widocznej struktury pikseli lub postrzępionych krawędzi na obrazie. 4K nie tylko poprawia szczegółowość i ogólną ostrość. Kolejną uderzającą korzyścią, jest sposób, w jaki dodatkowe piksele sprawiają, że obrazy wyglądają na głębsze.

PolsatBoxGo jak zamówić?

PolsatBoxGo ma elastyczną formułę. Aby rozpocząć korzystanie z serwisu, wystarczy założyć konto na platformie. Następnie należy wybrać interesujący nas pakiet i opłacić go za pomocą karty kredytowej lub przelewem. Nie jest konieczne podpisywanie żadnej umowy, która zobowiązywałaby nas, do korzystania z usług serwisu przez lata. Co więcej, w każdej chwili z miesięcznym wypowiedzeniem, możemy zrezygnować z usług Polsat Box Go.

Serwis zawiera nie tylko filmy w jakości 4K. To także olbrzymie biblioteki seriali i filmów, od najnowszych premier po klasyczne produkcje. Oprócz tego uzyskujemy dostęp do zwyczajnej telewizji. Ponad 100 kanałów telewizyjnych można oglądać na urządzeniach mobilnych takich jak laptop, tablet czy smartfon lub też na telewizorach wyposażonych w system Smart.

Comments (No)

Leave a Reply